Sizin için Seçtiklerimiz
yerlibitki.com Hoşgeldiniz

   Ürünlerimiz tüm Türkiye il ve ilçelerine sağlıklı bir şekilde sabit kargo bedeli  ( 6 lira ) alıcıya ait olarak gönderilmektedir  . 5 kilodan sonraki kum alımlarında bu bedel bikaç lira değişebilmektedir  . 

   Sitemize kayıtlı üyemiz olup kampanyalardan ilk siz haber alıp, süre kısıtlamalı indirimlerde öncelikli siparişler verebileceğiniz gibi üye kaydı açtırmadan misafir kullanıcı olarakta siparişlerinizi verebilirsiniz  . 

   Uygun fiyatlı sitemiz ürünlerinden tüm akvaryum severler faydalanabilir .

   Ayrıca petshoplara özel akvaryum bitkileri toptan satışlarımızda vardır . Yılın her gününde stoğumuzda akvaryum bitkileri bulunur .  Toptan akvaryum bitki satış listemiz için aşağıdaki mail adresimize; toptan liste isteği başlıklı, vergi numaranız ve dükkan isminizi içeren bir mail atınız . 

* Tüm satışlarımız peşindir . Canlı malzemede hiçbir şekilde veresiye veya ileri tarihli ödeme kabul edilmemektedir  . Ödemesi tamamlanmış ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir .

* Telefonla  görüşüşerek veya whatsapp aracılığı ilede sipariş almaktayız  . Lakin ricamız gereksiz vakit kayıpları yaşamamak adına sadece ciddi alıcıların telefonda sipariş yazdırmasıdır .

İrtibat  : 543 494 73 83 

E-mail : yerlibitki@hotmail.com 

Yerli Bitki - Akvaryum Bitki Dünyası

Yeni Ürünler
Diamont gül
2.00TL
Colorata
3.50TL
Anubias barteri
12.50TL
Çınar
2.50TL
Ech. Osiris
8.50TL
Susümbülü
7.00TL
1 yorum yapılmış.
Canl Destek
yerlibitki.com © 2015
Altyapı: OpenCart-TR